Prezentujemy najciekawsze plotki o polskich i zagranicznych gwiazdach, sportowcach i biznesmenach.

Retro ślub – najnowszy trend wśród gwiazd!

Zapomnijmy o ekskluzywnych imprezach i przyjęciach w salach bankietowych. Dziś wśród gwiazd show biznesu rozkwita moda na śluby tematyczne. Ostatnio coraz częściej zauważany jest trend na retro ślub.

retro_slub

Retro ślub jest trendy!

Skąd moda na śluby w stylu retro? Wydaje się, że wynika ona przede wszystkim z zamiłowania gwiazd do klasycznych dekoracji i szczegółów w ubraniach. Stare czasy mają w sobie wyjątkowy charakter, którego nie powtórzy zapewne żadne przyszłe pokolenie. Wspaniałe suknie kobiece oraz panowie w smukłych garniturach nadają każdemu wydarzeniu specjalny i niepowtarzalny charakter.

Zorganizuj własny retro ślub!

Marzysz o retro ślubie, ale nie wiesz od czego zacząć i o co powinnaś/powinieneś zadbać przy dekorowaniu sali?

Pamiętaj, że charakter i tematykę wesela są w stanie podkreślić drobne dodatki w dekoracjach. Warto zwrócić uwagę na np. dekorację tortu, który może zostać przyozdobiony odpowiednimi akcentami składającymi się z klasycznych wzorów.

Panna Młoda powinna zostać ubrana w suknię w stylu retro oraz posiadać dodatki takie jak np. kwiaty we włosach z siatką, powinna mieć odpowiednio dobraną fryzurę, która ukoronowała by jej całkowity wygląd.

Ważnym elementem jest również samochód ślubny, który powinien być zabytkowy (jeżeli jesteś zainteresowany wynajęciem samochodu do ślubu.

Ważne są także zaproszenia, które rozdajecie gościom, aby zaprosić ich na Wasze przyjęcie. Tutaj jest bardzo dużo możliwości stworzenia naprawdę ciekawych designów, które nie tylko przyciągną wzrok zaproszonych ale i zachęcą ich do przybycia na Wasz ślub.

Urządź retro ślub, podążaj za trendem!

Retro ślub to bardzo ciekawa forma organizacji ślubu i wesela, na którą decyduje się coraz więcej młodych par. Jeżeli nie masz pomysłu na swoje wesele, może właśnie wesele w stylu retro będzie dla Ciebie/Was najbardziej odpowiednie?