Prezentujemy najciekawsze plotki o polskich i zagranicznych gwiazdach, sportowcach i biznesmenach.

Alkoholizm w Show biznesie

alcohol-428392_640Polski show biznes pełen jest gwiazd i celebrytów, którzy nie stronią od alkoholu. Na imprezach promocyjnych darmowe drinki robią furorę a przy barze ciężko znaleźć wolne miejsce. Trunki leją się litrami. Niejednokrotnie paparazzi przyłapali gwiazdy, które były wynoszone z takiego przyjęcia, gdyż nie były one w stanie wyjść o własnych siłach.

Niedawno okazało się, że związek kontrowersyjnej piosenkarki – Dody z Emilem Haidarem nie przetrwał próby, jaką okazał się alkoholowy problem partnera. Reporterzy przyłapali Emila pod kliniką leczenia alkoholizmu w Warszawie. W klinice przebywał ponad 3 godziny co wskazuje, że brał udział w terapii leczenia alkoholizmu. Doda znana z silnej osobowości tego samego szuka w partnerze. Niestety widocznie Emil poprzez swoje uzależnienie okazał się dla niej zbyt słaby.

Natomiast gwiazdą, która otwarcie przyznaje się do korzystania z leczenia alkoholizmu poprzez zabieg implantacji wszywki alkoholowej jest były lider zespołu Ich Troje – Michał Wiśniewski. Wokalista w czasie świetności zespołu prowadził bardzo rozrywkowy tryb życia, który jak się okazuje pozostawił swój ślad do dziś.