Prezentujemy najciekawsze plotki o polskich i zagranicznych gwiazdach, sportowcach i biznesmenach.

Krupa chce pokazać swoje nagie ciało

Niedawno mieliśmy do czynienia z jednym z największych skandali ostatnich miesięcy. W Internecie doszło do wycieku setek zdjęć gwiazd i modelek głównie amerykańskiego pochodzenia. Niektóre z nich to tylko piękne figury młodych kobiet w bikini, ale są i tak, które mogłyby służyć jako kadry promocyjne do filmów pornograficznych…

Elegant Nude Woman Laying On The Sand

Jak donosi amerykańska prasa gwiazd, których intymne fotki wyciekły – lub jak twierdzą wprost władze, a nawet FBI – zostały skradzione, może być o wiele więcej. Wśród osób, które robiły sobie selfies bez ubrań lub w towarzystwie kochanków w łóżkach może być nasza rodzima gwiazda – Joanna Krupa.

Jak twierdzi potencjalna poszkodowana – niczego się nie wstydzi, gdyż ludzie mogli już ją zobaczyć nago w Playboyu. Co jednak jeśli zdjęcia, które trafią w ręce napalonych internetowych złodziei danych są czymś więcej niż erotyczną sesją? Czy będziemy mieli do czynienia ze skandalem i w końcu czy Krupa po nadchodzącej aferze będzie mogła pokazać się godnie w programie, w którym jest główną jurorką?